Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. O nás
O nás

Spoločnosť Slowin Bratislava pôsobí na slovenskom trhu od roku 1996.

Jej vzniku pomohla láska majiteľov k vínu, stav kvality slovenských vín a tiež narastajúci záujem zo strany spotrebiteľov o kvalitné vína. Tak sa vyprofilovala firma zaoberajúca sa dovozom, distribúciou a predajom svetových vín z klasických európskych vinárskych krajín, ako aj vín z iných oblastí Európy a Nového sveta, ktorá je schopná poskytnúť na základe exkluzivity najširší sortiment zahraničných vín na Slovensku. Svedčí o tom cenová úroveň vín, šírka sortimentu a skladové zásoby predstavujúce v každej chvíli viac ako 300 000 fliaš.

Spolupráca s renomovanými odborníkmi, súčasne s poskytovaním školení pre personál gastro zariadení, spoluorganizovaním odborných degustácií a poskytovaním poradenského servisu, je samozrejmou službou pre našich klientov.

Na území celého Slovenska pôsobí spoločnosť prostredníctvom obchodných zástupcov. Z centrálneho skladu v Kvetoslavove pri Šamoríne sú realizované po celom Slovensku dennodenne rozvozy niekoľko tisíc fliaš vín do všetkých maloobchodných sietí, vinoték, čerpacích staníc, gastro zariadení a koncovým zákazníkom. Kvalitu a včasnosť dodávok spoločnosť garantuje výlučne rozvozom prostredníctvom svojich kmeňových zamestnancov a vlastnými vozidlami. O hladký priebeh distribúcie sa stará prevádzková riaditeľka Ing. Barbara Duroňová spolu s pracovníkmi fakturácie, skladu a dopravy.

Teší nás fakt, že aj na Slovensku čoraz viac ľudí túži spoznať kvalitné a vo svete renomované vína a ich konzumáciou v spojení s pokrmami spoznávať nové dimenzie. V tomto trende rastu kultúry a kvality života chceme stáť na strane zákazníka a prinášať mu kvalitnými službami neustálu spokojnosť.

Ing. František Duroň
riaditeľ firmy

 

Vlastnou dopravou až k Vám

Tovar máme vo vlastných skladoch

 

Novinky z nášho blogu

VINITERRA Carmenere Mendoza Argentína
25.05.2023
VINITERRA Carmenere Mendoza Argentína
Priatelia, dnes opäť nazrieme do môjho archívu a vínko ochutnáme západne od Slovenska čítať celé

Prečo nakúpiť práve u nás?

300 000 vín skladom Klimatizovaný sklad
25 rokov na trhu Váš spoľahlivý dovozca vín
Doprava zadarmo Naše autá, naši vodiči

Romantika doma ako na vinici vďaka SLOWIN BRATISLAVA

Ochutnajte niektoré z našich starostlivo vybraných vín. Vyberali sme pre vás vína biele, červené, ružové i šumivé z rôznych oblastí Európy, ale aj Nového sveta.

Dnes u nás ľahko podľa vlastností, výrobcu či lokácie vinárstva vyberiete z viac ako tisíc druhov fliaš. Nebojte sa vybrať víno aj podľa druhu či odrody. U nás nájdete aj skvelé portské vína, ktoré vás pohladia pri rodinných príležitostiach.

Vína podľa krajiny / Vína podľa cukrnatosti

 
 
 
 

Spoločnosť Slowin Bratislava pôsobí na slovenskom trhu od roku 1996.

Spolupráca s renomovanými odborníkmi, súčasne s poskytovaním školení pre personál gastro zariadení, spoluorganizovaním odborných degustácií a poskytovaním poradenského servisu, je samozrejmou  službou pre našich klientov.

Naše najlepšie vína

Potrebujete poradiť s výberom? Neváhajte sa opýtať
slowin@slowin.sk
PO-PI medzi 8:00 - 16:00
Slowin.sk Víno je naša vášeň
Dizajn: Poradnyweb.cz
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk