NAJPREDÁVANEJŠIE

naša cena 4,99 EUR
skladom
naša cena 3,99 EUR
skladom
naša cena 4,99 EUR
skladom

VÍNO DŇA

naša cena 3,45 EUR
skladom
naša cena 1,80 EUR
skladom
naša cena 5,40 EUR
skladom

KONTAKT

SLOWIN Bratislava, s.r.o.
Pri Šajbách 12
831 06 Bratislava
tel: +421-31-5625378
fax: +421-31-5625376
slowin(a)slowin.sk
Osobný odber: Šľachtiteľská 178 Kvetoslavov

 

 


O nás
O nás

 

Spoločnosť Slowin Bratislava pôsobí na slovenskom trhu od roku 1996.

Jej vzniku pomohla láska majiteľov k vínu, stav kvality slovenských vín a tiež narastajúci záujem zo strany spotrebiteľov o kvalitné vína. Tak sa vyprofilovala firma zaoberajúca sa dovozom, distribúciou a predajom svetových vín z klasických európskych vinárskych krajín, ako aj vín z iných oblastí Európy a Nového sveta, ktorá je schopná poskytnúť na základe exkluzivity najširší sortiment zahraničných vín na Slovensku. Svedčí o tom cenová úroveň vín, šírka sortimentu a skladové zásoby predstavujúce v každej chvíli viac ako 300 000 fliaš.

Spolupráca s renomovanými odborníkmi, súčasne s poskytovaním školení pre personál gastro zariadení, spoluorganizovaním odborných degustácií a poskytovaním poradenského servisu, je samozrejmou službou pre našich klientov.

Na území celého Slovenska pôsobí spoločnosť prostredníctvom obchodných zástupcov. Z centrálneho skladu v Kvetoslavove pri Šamoríne sú realizované po celom Slovensku dennodenne rozvozy niekoľko tisíc fliaš vín do všetkých maloobchodných sietí, vinoték, čerpacích staníc, gastro zariadení a koncovým zákazníkom. Kvalitu a včasnosť dodávok spoločnosť garantuje výlučne rozvozom prostredníctvom svojich kmeňových zamestnancov a vlastnými vozidlami. O hladký priebeh distribúcie sa stará prevádzková riaditeľka Ing. Barbara Duroňová spolu s pracovníkmi fakturácie, skladu a dopravy.

Teší nás fakt, že aj na Slovensku čoraz viac ľudí túži spoznať kvalitné a vo svete renomované vína a ich konzumáciou v spojení s pokrmami spoznávať nové dimenzie. V tomto trende rastu kultúry a kvality života chceme stáť na strane zákazníka a prinášať mu kvalitnými službami neustálu spokojnosť.

Ing. František Duroň
riaditeľ firmy

 

Vlastnou dopravou až k Vám

Tovar máme vo vlastných skladoch